Obecní knihovna Komárno
Naposledy aktualizováno: 10.01.2018 12:13:23
hledej OBRÁZEK : logo.png

OBRÁZEK : obec_komarno1.jpg

OBRÁZEK : male.jpg
Slovník cizích slov:

Návštěv :
Celkem : 10391
Týden : 4
Dnes : 0

 

 

OBRÁZEK : obr3.jpg

 

 

 

 

 

2. - 6. října 2017  

Týden knihoven

 

 

 

První říjnový týden už tradičně patří knihovnám. Do celostátní akce, kterou každoročně vyhlašuje Svaz knihovníků a informačních pracovníků České republiky, se  zapojuje i naše knihovna. 

Vyhodit knihu do popelnice je pro některé lidi stejný přečin jako vyhodit čerstvý chleba. Jenže co dělat, když regály knihovny jsou beznadějně plné a nějaké knihy prostě musí z kola ven? Není nutné je hned vyhazovat do popelnice. Lepší je poslat je dál k jiným čtenářům. A tak dáváme knihám další šanci...
Přineste svoje knihy do kanceláře na obecní úřad nebo do knihovny do 29.9.2017.
Dne 3.10. a 5.10. 2017 uskutečníme burzu knih a z peněz,které získáme  prodejem knih, nakoupíme nové knihy do naší obecní knihovny. Tak Vaše knihy udělají radost dvakrát. Novým majitelům a všem čtenářům naší knihovny,kteří si budou moci přečíst nové knihy.
Pevně doufám, že se nám podaří získat co nejvíce peněžních prostředků na nákup nových knih,že si každý čtenář najde tu svoji knížku a že strávíte jedno příjemné odpoledne s knížkou a dobrou kávou.

 

 

OBRÁZEK : obr4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVÉ STOLNÍ SPOLEČENSKÉ HRY

 

Stolní společenské hry baví a rozvíjejí pozitivní schopnosti a dovednosti využitelné v každodenním životě, sbližují lidi, umožňují nám trávit čas společně a lépe se poznávat. Tím obohacují náš život.
V naší knihovně máme nové stolní společenské hry pro různé skupiny hráčů - od nenáročných her určených zejména pro rodiny s dětmi, až po hry pro náročné hráče.
Přijďte si zahrát do naší knihovny a strávit tak příjemné odpoledne se svými kamarády nebo se svými rodiči.

 

OBRÁZEK : hra_1.jpgOBRÁZEK : hra_2.jpgOBRÁZEK : hra_3.jpgOBRÁZEK : hra_4.jpg

 

 

 

OBRÁZEK : hra_5.jpgOBRÁZEK : hra_6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBRÁZEK : obrazek.jpg

 
Proces zabral 0.0177 sekund času a 0.58MB paměti.